פעילות אנרגטית, תוססת וקצבית לימי הולדת! בהשראת תכנית הטלוויזיה הישרדות "יום הולדת הישרדות" הינה פעילות תוססת קצבית ומגבשת המותאמת למסיבות ימי הולדת לגילאי 7-11. הפעילות משלבת בתוכה משימות פיזיות ומחשבתיות, תפאורה מיוחדת ומושקעת, הנחיה מקצועית וכמובן פרסים למשתתפים ולשורד האחרון!

יום הולדת יש רק פעם בשנה – צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם הפעלה אנרגטית, תוססת וקצבית. חייגו עכשיו:
054-525-8966
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
יום הולדת הישרדות - הפעלות ליום הולדת
יום הולדת הישרדות היא פעילות דינמית ומאתגרת במסגרתה כל אחד ואחת מהמשתתפים במסיבת יום ההולדת לוקח חלק בתחרות קבוצתית ואישית בהשראת תכנית הטלוויזיה הפופולארית והאהובה- הישרדות. בשלב הראשון של הפעילות, מתקיימת חלוקה לשבטים "טינאגו" ו"בארו".

בשלב השני של הפעילות, השבטים מתחרים ביניהם במגוון רחב של משימות פיזיות ומחשבתיות המותאמות לגיל המשתתפים. התחרויות השונות נושאות פרסים והן מאפשר לכל אחד ואחת מחברי השבט לצבור כמה שיותר פרסים בדרך להיות השורד האחרון...
הפעילות מלווה בתפאורה מיוחדת וצבעונית, והיא מתקיימת במקום בו בחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת המלאה באנרגיות והפעלות מגניבות לכל החברים, אתם חייבים להכיר מקרוב את הפעלות לימי הולדת-הישרדות!

לפרטים נוספים אודות הפעילות צרו איתנו קשר עוד היום:
054-525-8966
הפעלות מגבשות לימי הולדת ואירועי סוף שנה
כל הפעילויות המתקיימות במהלך הפעלת יום הולדת הישרדות, נבנות ומותאמות לגילאי המשתתפים במסיבה או באירוע, והן משלבות בתוכן אתגרים פיזיים לצד משימות מחשבתיות התורמות לגיבוש חברי הקבוצה.
יום הולדת יש רק פעם בשנה – צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם הפעלה אנרגטית, תוססת וקצבית. חייגו עכשיו: 054-525-8966
הפעילות מיושמת על ידי צוותי הפעלה מנוסים ומיומנים בראשותה של ליעד. צוותים אלו מתמחים בהפעלת ילדים ובני נוער, והם יעשו הכול על מנת להפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם או את האירוע לחוויה בלתי נשכחת!

אם גם אתם חוגגים יום הולדת בקרוב ואם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם פעילות מאתגרת, קצבית, מיוחדת ובלתי נשכחת, זה הזמן להפעלות ימי הולדת נוסח הישרדות!
אצלנו תוכלו ליהנות מכל העולמות בפעילות אחת: גם פעילות מגבשת המותאמת לגיל המשתתפים, גם תחרויות אתגר הכוללות משימות פיזיות לצד משימות מחשבתיות וגם הפעלה נושאת פרסים בהשראת תכנית הטלוויזיה האהובה והפופולארית!
הפעילות תוכננה בהשראת תכנית הטלוויזיה המצליחה "הישרדות", והיא מנוהלת על ידי ליעד פרקש, בוגרת העונה השלישית "הישרדות הפיליפינים", ובוגרת תואר ראשון בחינוך.

054-525-8966
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם